Ing. Otakar Holec

Absolvent Fakulty elektro VUT Brno​, odborný asistent na LF VŠZ Brno, vedoucí odd. počítačů ZT Zbrojovka Brno​. V letech 1968-1971 vůdce 8. junáckého oddílu v Brně. Dlouholetý instruktor PŠL (od založení 1978), i vedoucí (zejména středoškolské kursy a IK). Od založení v roce 1977 člen vedení PŠL, v 1987 až 1999 její předseda. Stál – […]

Absolvent Fakulty elektro VUT Brno​, odborný asistent na LF VŠZ Brno, vedoucí odd. počítačů ZT Zbrojovka Brno​. V letech 1968-1971 vůdce 8. junáckého oddílu v Brně. Dlouholetý instruktor PŠL (od založení 1978), i vedoucí (zejména středoškolské kursy a IK). Od založení v roce 1977 člen vedení PŠL, v 1987 až 1999 její předseda. Stál – v posledním desetiletí minulého století – u ustavení PŠL jako občanského sdružení, vstupu PŠL do Outward Bound, založení společnosti OB-Česká cesta s.r.o. a Lipnického stipendijního fondu a za projektem ´Doubravka´.  Autorsky se podílel mj. na textech titulů Prázdniny v pohybu, Prázdniny se šlehačkou a Instruktorský slabikář (je editorem verze z roku 1994). Jeden ze zakladatelů Nadačního fondu dobrodružné výchovy v přírodě.

Prošel aktivně mnoha sporty (zejména basketbal a softbal), po skončení pracovní kariéry v rodinné firmě Granit Holec jsou prioritami jeho životní dramaturgie rodina – hudba – přátelé – příroda – sport.

slot gacor
slot thailand
https://bridgejunks.com/
slot thailand
https://dramalist.org/