Přihlásit se

OTISK

20+ | Odvaha ZAČÍT… Dokážeš víc, než si myslíš

“TO DO LIST. Roste. Až zítra. Až se pořádně vyspím, až se oteplí. Až si to pořádně nastuduju.”

A co sebrat odvahu a prostě jen ZAČÍT? Nevadí, že to dělám poprvé. Poprvé dávám tvar železu, poprvé skáču z výšky, poprvé tvořím s novými lidmi, poprvé jdu s kůží na trh, poprvé vidím krajinu z jiné perspektivy. Poprvé zanechávám stopu, otisk, myšlenku. Dokážu cokoliv.

Odvaha začít – tvořit, jednat, konat, začít nové ráno, nový den, novou šanci, příležitost, začít mluvit, učit se, ptát se, riskovat, začít příběh, cestu…

Protože nejtěžší je…

PRVNÍ KROK

Na co se můžeš těšit?

  • na 9 intenzivních dní v srdci Rychlebských hor.
  • můžeš skočit do lomu, zapadnout do bláta a přitom se smát, vzhlížet ke hvězdám, zažít žár výhně i chlad oceli, tvrdost kamene, křehkost skla, řvát jako na lesy nebo se mlčky dívat do ohně, cítit vůni dřeva, přijmout výzvu, chytit se lana, navázat nová přátelství.
  • čeká tě nabitý a pestrý program – pečlivě namíchaný koktejl dobrodružství, zážitků, odhodlání, zkoušení nových věcí i zajímavých řemesel. Nudit se rozhodně nebudeš!

„Chceš-li postavit loď, nesmíš poslat muže, aby sehnali dřevo a připravovali nástroje, ale nejprve musíš ve svých mužích vzbudit touhu po nekonečných dálkách otevřeného moře.“ — Antoine de Saint-Exupéry

Nástroje už jsou na místě, touha po dálkách je na Tobě.
Udělej PRVNÍ KROK. Přihlas se na kurz Otisk.


Pro koho je kurz určen?

Pro každého 20+ s chutí zažít sebe sama v nových situacích.

Kolik kurz stojí?

Cenu volíš sám v rozmezí od 10 900 do 14 900 Kč podle toho, kolik chceš a můžeš zaplatit. Cena 14 900 Kč je pro nás ideál, ale když zaplatíš 10 900 Kč, bude to také zcela v pořádku a nikdo to nebude řešit. Touto volbou bychom na jedné straně chtěli naplnit naši potřebu mít dostatečný rozpočet na zajímavé aktivity a na druhé pak umožnit účast i těm, kteří nemohou nebo nechtějí zaplatit vyšší částku. Kurzy Prázdninové školy Lipnice jsou pořádány na neziskové bázi. Kurz děláme dobrovolnicky bez nároku na honorář a poplatky slouží jen k pokrytí nákladů.

Cena zahrnuje devět dní kurzu, kompletní stravu a ubytování, veškerý materiál a speciální náčiní, odborný dohled, zkušenosti a zajímavý program. Všechny výtvory si na závěr můžeš odvézt domů. Dopravu tam a zpět si hradíš zvlášť. My instruktoři program připravujeme zcela dobrovolnicky.

Nezoufej, i tady se nabízí řešení. Můžeš se obrátit na Lipnický stipendijní fond (LSF), kde lze požádat o finanční příspěvek nebo bezúročnou půjčku. Pokud si kurz právě nemůžeš z jakýchkoliv důvodů dovolit, vyplň formulář nebo pošli žádost na adresu reditel@psl.cz s popisem své situace, svou představou o výši a formě stipendia. Nezapomeň uvést, o jaký kurz se jedná, svoje jméno, adresu a věk.

Přihlášky

13. 07. 2024 - 21. 07. 2024 OTISK
Česká republika

Chceš se na cokoliv zeptat?

Napiš Hanče, na vše ti ráda odpoví.

Hanka Zatloukalová
otisk@psl.cz

slot gacor
slot thailand
https://bridgejunks.com/
slot thailand
https://dramalist.org/