Přihlásit se

OTISK

Tvé ruce dokážou víc, než si myslíš

Chceš vytvořit něco hmatatelného?

Chceš oživit kámen, zkrotit kov, rozlinout vůni dřeva?

Chceš se podílet na něčem, co Tě přesáhne?

Tak se přihlas na OTISK!

Co zažiješ?

  • 9 dnů v srdci Rychlebských hor

  • Místo bez každodenních starostí a neustálého shonu

  • Nové zkušenosti, zážitky a přátelé.

  • ŘEMESLNÝ OTISK pod vedením zkušených lektorů: štípání kamene, řezání skla, kování železa, odlévání pryskyřice, hoblování dřeva…

  • Čas na vlastní tvorbu a kreativitu

  • Skupinový projekt

Pro koho je kurz určen?

Pro dospělé i nedospělé od 24 let,

s chutí vyrobit něco vlastníma rukama bez ohledu na dosavadní zkušenosti s řemesly

a s odvahou zažít sebe sama v nových situacích.

Kolik kurz stojí?

Cenu volíš sám v rozmezí od 10 900 do 14 900 Kč podle toho, kolik chceš a můžeš zaplatit. Cena 14 900 Kč je pro nás ideál, ale když zaplatíš 10 900 Kč, bude to také zcela v pořádku a nikdo to nebude řešit. Touto volbou bychom na jedné straně chtěli naplnit naši potřebu mít dostatečný rozpočet na zajímavé aktivity a na druhé pak umožnit účast i těm, kteří nemohou nebo nechtějí zaplatit vyšší částku. Kurzy Prázdninové školy Lipnice jsou pořádány na neziskové bázi. Kurz děláme dobrovolnicky bez nároku na honorář a poplatky slouží jen k pokrytí nákladů.

Cena zahrnuje devět dní kurzu, kompletní stravu a ubytování, veškerý materiál a speciální náčiní, odborný dohled, zkušenosti a zajímavý program. Všechny výtvory si na závěr můžeš odvézt domů. Dopravu tam a zpět si hradíš zvlášť. My instruktoři program připravujeme zcela dobrovolnicky.

Nezoufej, i tady se nabízí řešení. Můžeš se obrátit na Lipnický stipendijní fond (LSF), kde lze požádat o finanční příspěvek nebo bezúročnou půjčku. Pokud si kurz právě nemůžeš z jakýchkoliv důvodů dovolit, vyplň formulář nebo pošli žádost na adresu reditel@psl.cz s popisem své situace, svou představou o výši a formě stipendia. Nezapomeň uvést, o jaký kurz se jedná, svoje jméno, adresu a věk.

Přihlášky

13. 07. 2024 - 21. 07. 2024 OTISK
Česká republika

Chceš se na cokoliv zeptat?

Napiš Hanče, na vše ti ráda odpoví.

Hanka Zatloukalová
otisk@psl.cz