Přihlásit se

Wifics

6.ročník zážitkového kurzu pro mladé z ČR a SR #SEBEROZVOJ #LIDI #OUTDOOR #NAPLNO

O čem kurz WifiCS je?

Již 6. ročník československého kurzu pro středoškoláky.

 • 9 dní v létě plných výzev, různorodosti, překvapení, sebepoznání, adrenalinu, zábavy, seberozvoje a nových zkušeností
 • 3 dny na podzim s novými přáteli z kurzu naplněných smíchem, sdílením, pohybem a radostí

#SEBEROZVOJ

Dostaneš prostor zamyslet se nad sebou, ale i nad společností. V čem jsi dobrý, na co se hodíš? Jak se vnímáš? A jak tě vnímají ostatní? Co se ti nelíbí na fungování společnosti? A co s tím můžeš udělat ty sám?

#LIDI

Je před tebou 12 dní ve skupině 25ti tvých vrstevníků z Čech a Slovenska. Zjistíš, že ne všichni můžou vidět věci stejně a v různých úhlech pohledu možná najdeš inspiraci. Společně nás spojí silné zážitky, při kterých zažiješ, že síla kolektivu není jenom fráze.

#NAPLNO

Na kurzu tě čekají dny nabité intenzivními zážitky, při kterých si možná sáhneš až na svoje dno a zjistíš, kdy máš opravdu dost. A přitom se můžeš těšit na kopec smíchu, zábavy a nedostatek spánku. Tady se jede na doraz.

#OUTDOOR

Usínání s kytarou u ohně, ranní vstávání s paprsky slunce. Divoká romantika, ale i těžká dřina. 9 + 3 dny na outdoorové lokalitě v srdci přírody ti ukáže, že k životu nám někdy stačí o hodně méně.

KDY KURZ PROBĚHNE?

Letní část, 9 dní: 14.-22.července / júla 2023
Podzimní část, 3 dny: 13.-15.října /októbra 2023

“Kvůli zážitkům, kvůli přátelům, kvůli novým místům, za změnou světa, za změnou sebe.”

– Vojta, účastník kurzu

Co od WifiCSe čekat?

Našlápnutý a různorodý program.

 • Venku i vevnitř. S ostatními i sám se sebou. Jednou náročný, jindy zase pohodový. Čekej zábavu, běhání do padnutí, klídek pod hvězdami, otázky na tělo, bahno až za ušima, pádlování na vodě, plavání v lomu, blbnutí uprostřed louky, poznání nových lidí a rozhodně větší poznání sám sebe.

Dobré jídlo a spánek.

 • Máme své ozkoušené kuchařské hvězdy. Takže čekej nejen, že tvůj mlsný jazyk dostane k obědu plný talíř, ale i svačiny. Slibujeme také spaní na svém lůžku. Nicméně je možné, že budou dny, kdy se ti o obojím bude zdát jen někde pod nočním nebem.

Budeš off-line.

 • Jet na WifiCS je skvělá možnost nebýt on-line a vypnout mobil, nechat messenger na 9+3 dny neotevřený. Pokud budeš chtít. Program tě zabaví jinak. Čekej spíš přírodu než civilizaci.

Budeš tam se skupinou kluků a holek, kteří chtějí rozvíjet sami sebe.

 • Na kurzu se potkáš v dalšími mladými z tvém věku z ČR i ze Slovenska, kteří mají zájem o to poznávat více sami sebe a okolní svět. Skupina účastníků je důležitým zdrojem vzájemné inspirace i po kurzu. Třeba natrefíš na parťáka*čku, se kterou budeš vyrážet za dobrodružstvím. Stačí vyplnit přihlášku.

Bude to (trochu) náročné. Tak akorát! Ty to ale rozhodně zvládneš!

 • Každá aktivita je dobrovolná a účast je vždy závislá na tvém vlastním rozhodnutí. Zároveň platí, že čím víc do toho dáš, tím víc získáš. Tak co, chceš si trochu hrábnout?

Ale bacha. Magii neovládáme.

 • Zní to možná, že když pojedeš na kurz, tak že se vrátíš jako někdo “lepší”. Možná jo. A nebo taky ne. Tak jako neexistuje elixír, po jehož vypití budeš mít schopnosti jako Witcher, tenhle kurz s tebou taky nemusí udělat změnu žádnou. Může ti jen něco o tobě ukázat, může tě něco naučit. Co a kolik si z toho vezmeš, to je už jen na tobě.

Jak se přihlásit?

Je to snazší než si zařídit slevovou kartičku na vlak 😉

 1. Vyplň přihlášku. Zabere ti to tři, čtyři minuty.
 2. Po odeslání přihlášky ti na e-mail přijde podrobnější dotazník. V něm nám řekneš o své motivaci jet nebo tvých očekáváních od kurzu. Součástí je i malý quest, který budeš mít za úkol splnit. Na ten se těš!
 3. Nad tvým dotazníkem a questem si sedneme s WifiCS týmem a potvrdíme ti, že tě mezi účastníky fakt berem.
 4. Spolu s gratulacemi o přijetí ti pošleme i platební údaje. Po zaplacení zálohy za kurz s tebou již stoprocentně počítáme a své místo na kurzu pak máš jisté.

Využij poslední možnost přihlásit se. Na nic nečekej a vyplň přihlášku. Máme již jen 5 míst!!!

Kolik kurz stojí?

Jestli chceš nebo můžeš (například ti vyšla dobrá brigáda, již pracuješ nebo ti ho platí rodiče), pošli i víc v rozmezí 8.900Kč – 10.400Kč. Každou stovku, pětistovku nebo tisíce investujeme zpátky do jídla, rekvizit, atmosféry při hrách nebo překvapení. Jestli ti to tedy situace dovoluje a chceš, neboj se přihodit pár korun navíc. Vrátí se ti to. Není to ale rozhodně žádná povinnost, která by z tebe dělala váženějšího účastníka.

12 dní kurzu – 9 dní v létě a 3 dny na podzim, ubytování (případně programové neubytování) v Čechách a na Slovensku, plnohodnotná strava (s ohledem na dietetické potřeby) a kuchaři, kteří o naše žaludky budou pečovat, úrazové pojištění, zapůjčení a doprava potřebného materiálu pro kurz, zajištěná bezpečnost programu dle pravidel PŠL a Outward Bound, vyšperkovaný program, který tě bude (nejen) bavit a programová překvapení.

V ceně není doprava na obě části kurzu a zpět. Letní část proběhne v ČR, podzimní víkend pak v Bílých Karpatech na hranicích ČR a SR.

Náš tým, instruktoři, program připravujeme zcela dobrovolnicky – protože nás to prostě baví. Nejen kurz samotný, ale i jeho tvorba a příprava, stejně jako výzvy, díky kterým se sami učíme. A to je nám velikou odměnou!

Můžeš se obrátit na Lipnický stipendijní fond (LSF), kde lze požádat o finanční příspěvek až do výše 4.000Kč nebo bezúročnou půjčku. Pokud si kurz právě nemůžeš z jakýchkoliv důvodů dovolit, vyplň prosím tento formulář.

Někdy se ozve nepřízeň osudu a i na akci, kam fakt chceš, nakonec jet nemůžeš. Ber tak na vědomí, že v případě odhlášení z kurzu již po zaplacení účastnického poplatku (tedy když s tebou již napevno počítáme) jsou stanoveny následující výše storno poplatků:

 • odhlášení do 31. 5. 2023 (včetně) – 20 % z ceny kurzu,
 • odhlášení do 18. 6. 2023 (včetně) – 30 % z ceny kurzu,
 • odhlášení do 1. 7. 2023 (včetně) – 50 % z ceny kurzu,
 • odhlášení po 1. 7. 2023 – 100 % z ceny kurzu.

Platí, že za cenu kurzu se považuje tebou zaplacená cena kurzu (tedy případně z ceny z uhrazené zálohy). Pro stanovení výše stornopoplatku je rozhodující datum doručení oznámení o neúčasti. Neúčast ze zdravotních důvodů není nijak speciálně zohledněna. Je považována za standardní neúčast dle podmínek výše.

TIP: Je možné se nechat pojistit pro případ zrušení účastni na základě onemocnění. V dnešní covid době doporučujeme zvážit.

V případě, že by byl kurz zrušený z naší strany nebo z důvodu vyšší moci (opatření proti šíření Covid-19 nebo jiné katastrofy), rozhodně budeme vracet CELOU uhrazenou částku. Storno podmínky uvedené výše se vztahují jen na případ, kdy účast na kurzu rušíš ty (včetně svých osobních či zdravotních důvodů).

Přihláška – poslední volná místa

14. 07. 2023 - 22. 07. 2023 WifiCS
ČR a SR
Již proběhlo
slot gacor
slot thailand
https://bridgejunks.com/
slot thailand
https://dramalist.org/