Barbora Látalová
  • Barbora Látalová

    Lektor

Bývala  jsem učitelka na volné noze aneb holka, která se potuluje Evropou a dělá to, co ji kde zaujme. Většinou jsem bavila či vzdělávala lidi kolem sebe, ať už jako animátorka, performerka Divadla Fyziky, nebo instruktorka lyžování, lektorka škol v přírodě, adaptačních kurzů a školních výletů. Poté jsem se usadila v Olomouci a živila se jako učitelka v mateřské škole.

            I přes svůj dlouhodobý kočovný způsob život jsem zcela rodinný typ. Ráda trávím víkendy s celou rodinou a kamarády u nás na chatě. Dost často se realizuji prostřednictvím nejrůznějších výtvarných a kreativních činností. Stále a neřízeně sbírám a schraňuji všechny materiály, krámy a harampádí, „které by se v budoucnu mohly hodit“. Baví mě sportovat, hlavně lyžovat, jezdit na inlinech, plavat a tančit.

 

            Když jsem chtěla být TADY A TEĎ, sjížděla jsem brzy ráno čerstvě upravené alpské sjezdovky. V létě se vydávala s batohem do přírody. Toulala se krajinou českých a moravských luhů a hájů, šla, kam chtěla a kdy chtěla. Nejkrásnější pro mě bylo sedět u ohně, koukat do plamenů, večer usínat pod hvězdami a ráno ze spacáku pozorovat vycházející slunce.

            Poslední rok si užívám „odpočinku“ na mateřské dovolené a s mrnětem jsem TADY A TEĎ téměř neustále… 😉

Kurzy, na kterých se potkáme: Barbora Látalová


slot gacor
slot thailand
https://bridgejunks.com/
slot thailand
https://dramalist.org/