Jakub Liška (Time to Lead)
  • Jakub Liška (Time to Lead)

    Lektor

Ač mám vystudovaná práva, živím se jako game designer (vymýšlím hry nebo gamifikuji klientům business). Při tom jsem se poprvé setkal s rozvojem leaderů a začalo mě to bavit. Možná i díky tomu se tomu teď věnuji i jako lektor. Stejně jako tvorbě a vedení různých kurzů postavených na učení prožitkem a neformálním vzdělávání od metodiky až po práci s učiteli, firemními týmy či žákovskými kolektivy. Aktuálně pracuji nejvíce na rozvoji demokratických hodnot u teenagerů.

Můj poslední větší výlet přírodou? V létě jsem za 25 dní přešel sám Pyreneje – od Atlantiku ke Středozemnímu moři. Na Time to Lead se ale těším, že to nebude jen o nekonečném šlapání, ale také o mém oblíbeném tématu. A na povídání  u ohně.

Každý den chodím běhat (můj druhý maraton v životě se blíží), podle kamarádů skvěle míchám mojito, doma mám dva kaktusy (Wolfganga a Heřmana) a hromadu deskových her.

Hraju larpy a přes ně jsem se pracovně dostal i k rozvojovému nástroji pro leadery postaveném na práci s rolemi. Na kurzu skrz něj nabídnu další pohled na leaderovství, každému nový pohled na sebe sama, své kvality i možnosti dalšího rozvoje.

Kurzy, na kterých se potkáme: Jakub Liška (Time to Lead)


slot gacor
slot thailand
https://bridgejunks.com/
slot thailand
https://dramalist.org/