Jitka Blažková
  • Jitka Blažková

    Lektor

20 let vedu lidi a organizuji kurzy ve své jazykové škole. Zajímá mě vzdělávání, metodika a zážitková pedagogika. 18 let jsem jezdila na vodácký tábor, z toho 8 let jsem měla oddíl a podílela se na přípravách programu. Ráda cestuji s batohem mimo vyšlapané trasy a sportuji – lyže, běžky, voda, kolo, volejbal a nově freediving.

Jsem virtuózka hry na hřeben s 30letou praxí. Umělecky jsem překonala i období temna, které pro náš obor představovalo ukončení výroby skládaného toaletního papíru.

Preferuji stan a horské chalupy před výletními resorty, mokrou trojku – brzy se dozvíte, co to je 🙂 – před plesovými šaty, nebojím se v noci v lese, a když se dobře bavím, vydržím dlouho nespat.

Ožívám na „táborech“ a kurzech, baví mě jezdit někam sama za sebe, sdílet příběhy ostatních, testovat limity, jako pan Werich se někdy „krásně bát“ a hodně se smát… A že už z toho asi nevyrostu. Tenhle zážitek chci dát i vám.

Tady a teď mám značně neopeřené, moc času trávím v tom co bylo a co bude. Vnímám ho spíš jako kaleidoskop situací, obrazů, silných pocitů, kdy si uvědomím, že nechci, aby skončily a snažím se je uchovat. Loni jsme si je na kurzu „zavírali do konzerv“ a těším se, že v tom budeme pokračovat.

Kurzy, na kterých se potkáme: Jitka Blažková


slot gacor
slot thailand
https://bridgejunks.com/
slot thailand
https://dramalist.org/