Kamil Gavenda
  • Kamil Gavenda

    Lektor

Jmenuji se Kamil. Jsem vesmírný pilot. Svou životní cestu jsem odstartoval na rudé planetě Ostrava. Navštívil jsem spoustu planet, galaxií a zemí. Na některých jsem byl prezidentem, na jiných prodavačem, dřevorubcem, pracovníkem v azylovém domě nebo ředitelem. Bezmála dvacet let jsem žil na planetě, kde se vše řídilo v rytmu latinskoamerických tanců. Tam jsem měl možnost jako tanečník a učitel, šířit lásku k tanci mezi bruntálskou omladinu. Vysloužil jsem si od místního lidu vyznamenání v podobě ocenění, „Trenér roku“ a následně za „kulturní počin desetiletí“.

Poté jsem si odletěl vyvětrat hlavu do Skotské mlhoviny, kde jsem se stal hrdým třídičem mušlí. Srdce mě však táhlo zpět na mou rodnou zem, a tak jsem se rozhodl přistát a vybudovat základnu v malebné vesnici Razová. Zde jsem se stal šťastným tátou, milujícím manželem, vedoucím nízkoprahového zařízení pro děti a mládež OPEN HOUSE, autorem několika preventivních programů realizovaných formou zážitkové pedagogiky a neutuchajícím učitelem a nositelem výuky, výchovy ke ctnostem.

Účastí na kurzu ZaHRAda, jsem dostal klíč od brány, která mi umožnila přizvat na můj vesmírný koráb, děti, mládež a pedagogy. Nyní přepravuji posádky již ze 40 základních a středních škol. Věřím, že se nám úspěšně podařilo zapracovat metodu výchovy ke ctnostem tak, aby se stala účinným a živým záchranným nástrojem pro řešení tam, kde je ho potřeba, a to formou zážitků na výletech do dalekých galaxií.

Motto: „V nekonečném vesmíru možností, nepřestávám hledat hranice kreativity, fantazie a nových poznání.“

Kurzy, na kterých se potkáme: Kamil Gavenda


slot gacor
slot thailand
https://bridgejunks.com/
slot thailand
https://dramalist.org/