Bc. Kateřina Smolanová
  • Bc. Kateřina Smolanová

    Instruktorka

Přicházím z Frenštátu pod Radhoštěm, z Beskyd, kde jsme vyrostla. Velkou inspirací mi bylo studium učitelství tělocviku a geografie na FTK v Olomouci. Mou životní láskou je oddíl, který jsme založili v roce 2004 a dodnes naplňuje můj volný a nyní i pracovní čas. Tábory byly nedílnou součástí mého života už od dětství – takové ty 15 denní, bez elektřiny, ve stanech a veškerý čas trávený v přírodě. Později jsem každé léto trávila v pozici vedoucí, až můj koníček vyrostl v zaměstnání a od roku 2014 jsem pedagogem volného času na plný úvazek. Mám zálibu v týmových sportech, po 9 letech ve volejbalovém týmu jsem našla své místo ve florbale.

Jsem improvizátor a příjemce výzev. K Prázdninové škole Lipnice jsem se poprvé dostala jako účastník kurzu „Okamžik“ roku 2016, po dvou letech pak vstoupila do kurzu „Vlny a hvězdy“ a na mořském kajaku zažila dobrodružství kolem pobřeží Sardinie, kde jsem okusila kouzlo minimalismu. Díky tomuto kurzu jsem se stala součástí PŠL a krůček po krůčku objevuji její možnosti. Do kurzu ZaHRAda jsem se připojila v létě 2018 při jejím druhém ročníku. V zimě 2020 jsem pak poprvé v životě spala na sněhu a rovnou na Sibiři. Mohli jsme se potkat na kurzech Zahrada, Život je gotickej pes, Dejavu na vlnách, Winterchallenge a nebo na Hraničářích ve stínech lesa…

Miluju hudbu. Je nedílnou součástí mého života. Mám ráda společnost pohodových lidí, rozhovory a týmové zážitky. Baví mě inspirovat se navzájem. Vzhůru do dalších akcí!

Kurzy, na kterých se potkáme: Bc. Kateřina Smolanová


slot gacor
slot thailand
https://bridgejunks.com/
slot thailand
https://dramalist.org/