Bc. Martina Štolbová

Jsem především žena, maminka, lektorka a průvodkyně dětí v lesní školce a taky předškolní pedagog tělem i duší. Bývala jsem 12 let ředitelkou MŠ na severu Čech v Ústí nad Labem.

Při své profesní cestě jsem narazila na Výchovu ke ctnostem a to mě nepustilo do teď. Našla jsem něco, co mi dává velký smysl nejen při výchově dětí. Zjistila jsem, jak moc zvědomování ctností pomáhá i mě samotné. Vnesla jsem to do praxe a zjistila, jak nádherně to s dětmi funguje. Takto pracovat mě baví a otvírá to zas nové cesty k dětským duším. Mám tedy opravdu už letité zkušenosti s Výchovou ke ctnostem a to nejen v předškolním vzdělávání.

S Prázdninovou školou Lipnice koketuji od roku 2012 a v roce 2015 jsem do ní vstoupila a stala se její aktivní členkou. V současné době už jsem její instruktorkou a podílela jsem se na spoustě kurzů jak pro mladé lidi, tak pro rodiny s dětmi i pro samotné dospěláky.

Spolupracuji také se Skautským institutem a společností Cedu (Centrum pro demokratické učení), kde lektoruji programy pro děti a studenty.

Těším se na společné setkání a věřím, že se mi podaří, Vám otevřít další dveře na vaší profesní cestě.

 

Kurzy, na kterých se potkáme: Bc. Martina Štolbová