Mgr. Michaela Karlíková
  • Mgr. Michaela Karlíková

    Lektorka

Vždy mě fascinovalo nořit se do hloubek lidské duše a nahlížet za oponu představení jménem Každodenní život. Srdcem jsem psychonaut, profesí školní psycholog. Mojí misí je tvořit kolem sebe takové prostředí, aby si cibulky v mém okolí snadněji dovolily loupat se, vrstvu po vrstvě. Svoji práci s dětmi bych definovala následující větou – Nemohu změnit to, kým jsi, ale můžu ti pomoct tomu čelit. 

Tak, jako každá cesta vede do Říma, každý jeden příběh mých klientů mě zas a znovu vede k přesvědčení, že kdybychom uměli dobře dělat prevenci, kdybychom děti dokázali kvalitně připravovat na výzvy životy, měla bych mnohem méně práce v intervenci. Když jsem se někde na internetu setkala s Kartami ctností, hned jsem si je objednala a začala je ve své poradenské praxi i v preventivních programech používat s výrazně dobrým efektem. 

Poté, co jsem si v roli účastníka zažila radiaci vesmírného dobra na letním kurzu Zahrada, poznala ty správné lidi, hrdě i s pokorou jsem vstoupila do týmu Výchovy ke ctnostem, abych se podílela na šíření skvělé věci.  

 

Moje životní motto – Žiju, žasnu, píšu, zhasnu.

Kurzy, na kterých se potkáme: Mgr. Michaela Karlíková


slot gacor
slot thailand
https://bridgejunks.com/
slot thailand
https://dramalist.org/