Mgr. Pavla Přibylová
  • Mgr. Pavla Přibylová

    Lektor

Jsem vděčná máma dvou dcer, díky nimž jsem s konečnou platností zjistila, že moje místo není v advokátní kanceláři, a to i přesto, že jsem právo studovala 5 let a následně mě advokacie 5 let živila. Díky vlastním dětem jsem si uvědomila, že mě baví se dětmi obklopovat, učit se s nimi a učit se od nich.

 Od roku 2021 pracuji v projektu Výchova ke ctnostem jako lektorka a koordinátorka. Dále působím jako průvodkyně v komunitní škole Dobromysl v Praze a učím děti angličtinu.

Líbí se mi, když děti (a nejen děti) mají možnost učit se prožitkem a formou vlastních projektů a považuji za důležité, aby byl dětem v rámci vzdělávání vytvářen prostor pro rozvoj jejich vnitřních kvalit (ctností).

V roce 2020 jsem se poprvé setkala se zážitkovou pedagogikou na kurzu ZaHRAda a otevřel se mi svět, kde se cítím doma. Od roku 2021 jsem součástí Prázdninovky, která mi dává příležitost dělat smysluplné věci a růst.

Ve volném čase ráda tančím, běžkuji, běhám, učím se hrát na kytaru. Miluji slunce ve tváři, plavání v moři, hvězdy a zpívání u ohně. Nabíjí mě klid v přírodě a čas s přáteli.

Kurzy, na kterých se potkáme: Mgr. Pavla Přibylová


slot gacor
slot thailand
https://bridgejunks.com/
slot thailand
https://dramalist.org/