Mgr. Šárka Faranová
  • Mgr. Šárka Faranová

    Lektor

V současnosti jsem především výchovným a kariérovým poradcem na ZŠ. V dětech posiluji pocit sounáležitosti, aby se cítily součástí vztahů a byly schopné budovat kvalitní vztahy založené na vzájemném respektu, spolupráci a odpovědnosti. Vystudovala jsem Filozofickou fakultu v Ostravě, obor Sociální práce s poradenským zaměřením. Má profesní cesta mi přinesla nemalé zkušenosti v práci s dospělými i s dětmi. Bohatnu tím, že dělám to, co miluji, co mi dává smysl a těším se na každý den své životní hry. Proto jsem se stala koučem, krizovým interventem i lektorem vzdělávání. Vše, co dělám jde od srdce. 

V roce 2021 jsem se setkala se zážitkovou pedagogikou na kurzu Zahrada Prázdninové školy Lipnice, která mě jako pedagoga i jako mámu oslovila a začala jsem tento koncept využívat. Nejprve se svými vlastními dětmi a poté při každodenní činnosti ve škole. Tajemství budoucnosti tkví v kvalitním porozumění sebe sama a proto pomáhám okolí odhalit jejich silné stránky, talenty a hodnoty. 

Základním hnacím motorem je pro mě recharge the battery. Miluji pobyt v přírodě, vysokohorskou turistiku, seberozvoj a často relaxuji kreativní činností.   

Mé životní krédo je: „Enjoy life.“ Sni, jako bys měl žít navěky. Žij, jako bys měl zemřít dnes. (James Dean)

Kurzy, na kterých se potkáme: Mgr. Šárka Faranová


slot gacor
slot thailand
https://bridgejunks.com/
slot thailand
https://dramalist.org/