Michaela Vyležíková

Vzdělávání se věnuje od roku 2010, kdy se začala podílet na vzdělávacích programech v oblasti globálního rozvoje. Od té doby pracovala například jako metodička občanského vzdělávání v Multikulturním centru Praha nebo jako koordinátorka osvěty v organizaci Světlo pro svět.

Od roku 2012 působí v Prázdninové škole Lipnice jako instruktorka, lektorka, metodička a v současnosti také místopředsedkyně Správní rady. Zde se podílela na přípravě 6 dlouhých experimentálních kurzů, desítek kurzů pro žáky a akreditovaných kurzů pro pedagogické sbory. V letech 2017–2019 pak na realizaci projektu Aktiv zaměřeného na podporu angažovanosti mládeže, zvyšování kompetencí pracovníků s mládeží a podpoře systematické práce s mládeží ve městech. Od roku 2019 je zapojena do metodického týmu projektu Demohráč, který se také věnuje občanským kompetencím u mladých lidí.

V současnosti působí jako juniorní lektorka projektu Marker CS, kde podporuje vzdělávání pracovníků s mládeží v oblasti neformálního vzdělávání, a lektorka certifikovaného výcviku metod zážitkové pedagogiky.

Ve volném čase ráda pořádá ženská setkání, zpívá, plave nebo chodí s batohem po české krajině.

Kurzy, na kterých se potkáme: Michaela Vyležíková


slot gacor
slot thailand
https://bridgejunks.com/
slot thailand
https://dramalist.org/