Přihlásit se

Quo Vadis 42

40+ | Kurz pro muže, kteří na sobě chtějí pracovat

Už nejsi žádný elév,
co prvně do hry vpad,
už víš jak s králem ustoupit

a jak s ním dávat mat…

Zažiješ třídenní půst, oheň, zimní krajinu, dvě noci v lese, diskuse, meditaci, generativní trans, čínskou kaligrafii, rodinný mýtus, holotropní dýchání, krásu, hudbu a pohyb, vytvoříš Knihu vlastního života…
NABEREŠ inspiraci, oprášíš své sny a přikročíš k činům.
OBJEVÍŠ naplnění a smysl.
PROVEDEME TĚ sanací a generálkou.

Provázejí: Vladimír Halada & Štefan Schwarc + hosté

Máš už nejméně 40 roků a další se za nimi tlačí. Jaká je jejich bilance? Nejsou promarněné? Co je důležité a co nikoliv? Čím jsi na hoře výš, tím sice dál vidíš, ale rozumíš více? Tvé úspěchy i prohry. Je dobré stát na prahu a odkládat kroky, po kterých toužíš? Jaká je tvá kniha života a kdo v ní bude číst?
V lepším případě jsi v poločase v horším za druhou třetinou. Je čas podívat se na to, co jsi si naložil či založil, co tě sytí, co tíží a rozhodnout se, kam a proč pluješ. Cílem je, aby ses za dalších dvacet let mohl ohlédnout a říci si, že tě tvůj život baví a dává ti smysl čím dál více.
Otevřeme se a půjdme dál, k uzdravování těla, vztahů, minulosti. V Knize života se ohlédneme a krásnou formou zabilancujeme o naplnění snů.
Vyrazíme v čase tmy a zimy setkat se a transformovat se. Třídenní půst přinese zkoušku skromnosti a podpoří zrání odolnosti. Výzvy přinesou inspiraci a rozhýbání pohybu vnitřního. Budeme se dotýkat krásy a krásu tvořit jako první sousto po třech dnech hladu…
Zažiješ společenství, zimní krajinu, noci v lese, diskuse, generativní trans, čínskou kaligrafii, tanec, holotropní dýchání, hudbu, setkání s ohněm a napíšeš Knihu vlastního života… Nabereš inspiraci, přivoláš své sny a odhodláš se k činům, protože bez činu zůstává i ta nejkrásnější myšlenka bezcennou.
Nabízíme ti bilanci, sanaci, generálku, inspiraci a restart. Nabízíme ti pohled z perspektivy konečnosti.

Přihlášky

27. 04. 2024 - 05. 05. 2024 Quo Vadis 42
vede V. Halada & Š. Schwarc + hosté
Osinalice
Již proběhlo

Cena kurzu

Cena kurzu je 15 000 Kč

Cena zahrnuje, ubytování, stravu, přípravu a vedení programu týmem lektorů, speciální pomůcky a materiál.

Storno podmínky (tedy když účast zrušíte Vy)

V případě odhlášení se z kurzu, když s tebou již napevno počítáme, jsou stanoveny následující výše storno poplatků:

odhlášení 31 dnů před začátkem kurzu (včetně) – 50 % z ceny kurzu.
odhlášení 14 dnů před začátkem kurzu (včetně) – 100 % z ceny kurzu.
Pro stanovení výše stornopoplatku je rozhodující datum doručení oznámení o neúčasti mailem na adresu kurz.quovadis@gmail.com. Neúčast ze zdravotních důvodů není nijak speciálně zohledněna a je považována za standardní neúčast dle podmínek výše.

Možnost pojištění. Mnohé pojišťovny nabízí pojištění storna, které stojí řádově pár stovek. Doporučujeme se o tom informovat před zaplacením, po něm to již mnohdy nechtějí uzavřít.

Zároveň Vás chceme ujistit, že jestli by se kurz rušil z důvodu vyšší moci (a to například návazné karantény/zákazu shromažďování lidí/a podobně), budeme vracet celou částku zpět.

Kontakt

Ptejte se, rádi odpovíme na dotazy.

kurz.quovadis@gmail.com

m. 724 033 792

Za tým Quo Vadis

slot gacor
slot thailand
https://bridgejunks.com/
slot thailand
https://dramalist.org/