Martina Štolbová
  • Martina Štolbová

    šefinstruktorka

S Prázdninovou školou Lipnice koketuji od roku 2012 a v roce 2015 jsem do ní vstoupila a stala se její aktivní členkou. V současné době už jsem její instruktorkou a podílela jsem se na spoustě kurzů jak pro mladé lidi, tak pro rodiny s dětmi i pro samotné dospěláky.

Jsem ale především předškolní pedagog srdcem i duší. Mám to obrovské štěstí, že mě moje práce prostě baví. Prošla jsem si ve své dlouholeté praxi různými pozicemi od učitelky ve státní mateřské škole až po ředitelku, abych se nakonec stala průvodkyní v lesní školce a zkusila si lektorovat a předávat dál to, co mi dává velký smysl, a to je Výchova ke ctnostem. Tam, kde jsem teď, mě přivedla moje profesní poctivě vyšlapaná cesta a nesmírně si toho vážím. 

V životě mám spoustu radostí od svých dvou dětí po pesana, který mi nedá zapomenout, že je nutné se každý den jít projít 😉. Zpívám, tančím, směju se, tvořím a když jsem při tom v přírodě, je to prostě blaho. Snažím se na každém dni najít perličku radosti, kterou si pečlivě navlékám. 

 

Kurzy, na kterých se potkáme: Martina Štolbová