Mgr. Pavla Přibylová
  • Mgr. Pavla Přibylová

    Lektor

Jsem vděčná máma dvou dcer, díky nimž jsem s konečnou platností zjistila, že moje místo není v advokátní kanceláři, a to i přesto, že jsem právo vystudovala a pět let mě tato profese živila. Nikdy mi však nepřinášela opravdovou radost, naplnění a především hlubší smysl. Díky vlastním dětem jsem si uvědomila, že mě baví se dětmi obklopovat, učit se s nimi a učit se od nich.

V roce 2020 jsem se poprvé setkala se zážitkovou pedagogikou na kurzu ZaHRAda a otevřel se mi svět, kde se cítím doma. Od roku 2021 jsem součástí Prázdninové školy Lipnice, kde mám příležitost růst prostřednictvím her a zážitků, učit se o sobě nové věci a potkávat inspirativní lidi.

Od roku 2021 také pracuji jako koordinátorka projektu Výchova ke ctnostem a příležitostně i jako lektorka. Současně pracuji v alternativní komunitní škole Dobromysl v Praze jako průvodkyně.

Líbí se mi, když děti (a nejen děti) mají možnost učit se prožitkem a formou vlastních projektů a považuji za důležité, aby byl dětem v rámci vzdělávání vytvářen prostor pro rozvoj jejich vnitřních kvalit.

Po profesní změně z advokátky na průvodkyni / lektorku jsem si dodělala požadované vzdělání na pozici asistent pedagoga, vychovatel a pedagog volného času. Dále jsem absolventkou kurzů „Respektovat a být respektován“, „Nenásilná komunikace“ a metodicko-zážitkového kurzu „Cesta hrdiny“.

Ve volném čase miluji pobyt v přírodě, kde hledám a nacházím zdroj energie i zklidnění. Mojí životně důležitou potřebou je pohyb, nejčastěji chodím běhat. Také mám ráda běžky, kolo, jógu, meditaci venku a tanec (především zouk, salsu a bachatu). Ráda se obklopuji přáteli a lidmi, kteří mě inspirují a nabíjejí.

Kurzy, na kterých se potkáme: Mgr. Pavla Přibylová