Šárka Plhalová
  • Šárka Plhalová

    VŠ studentka, lektorka

Moje jméno je Šárka Plhalová a mám ráda, když mě lidi oslovují Šári. Jsem člověk, který má opravdu rád horské ticho, tak akorát zralé mango a práci s lidmi. Miluji outdoorové sporty, východy slunce, skládání písníček a lidskou laskavost. V současné době velkou porci času věnuji magisterskému studiu učitelství geografie a tělesné výchovy pro SŠ a 2. stupeň ZŠ. Osmým rokem se věnuji přípravě adaptačních kurzů, škol v přírodě, zážitkových kurzů a letních táborů. Také mám za sebou například zkušenost výuky lyžování a snowboardingu a práci v lesní škole u první a druhé třídy.

V PŠL jsem nováček. Moje cesta do ní vedla skrze minulý ročník kurzu Odraz v pozici účastnice. Vrátit se do ČR na tento kurz pro mě bylo jedno ze dvou nejvíc formujících a intenzivních rozhodnutí v životě. Tím prvním rozhodnutím bylo po dokončení studia bakaláře vycestovat do Kanady. Jsem ráda, že mě zpátky domů přivolal právě kurz Odraz.

V jakékoliv roli, kterou jsem měla tu čest si vyzkoušet, sama sebe vnímám jako člověka, který se snaží šířit, aby si lidi kolem něj odnášeli z procesu učení hlavně radost a touhu po tom, být v životě zvídavý. Kdekoliv působím, snažím se předávat motto, kterým se v životě řídím: „Život, se ti neděje, život tvoříš.“

Kurzy, na kterých se potkáme: Šárka Plhalová


slot gacor
slot thailand
https://bridgejunks.com/
slot thailand
https://dramalist.org/