Lucie Chudějová
  • Lucie Chudějová

    Lektor

Byť mám několik jmen (Lucie Marie Magdaléna), nejraději mám oslovení Lu. Jsem šťastnou mámou dvou skvělých dospívajících dětí, učitelkou na základní škole, tenisovou trenérkou a v neposlední řadě aktivní fanoušek i hráč Prázdninovky. Pohybová aktivita, ať již v jakékoliv podobě a míře, stejně jako studená voda, neodmyslitelně patří k mému každodennímu životu. Ráda zkouším nové sporty, ráda se směju, mám ráda společnost dobrých lidí, ale také často utíkám do lesa, a v samotě sedím na břehu řeky a naslouchám mluvě vln…

Každodenním dobrodružstvím a velkou jízdou pro mne je výchova mých dětí a spolubytí s nimi. Dobrodružstvím jsou některé hodiny ve škole, ale také probojovat se v přeplněném nákupním centru v neděli odpoledne na místo srazu s přáteli nebo projít z Horního náměstí na Dolní na vánočních trzích v Olomouci 3 dny před Štědrým dnem.

Když někam jedu, hodně se těším a také se bojím, a nejvíc se těším na to, jak se budu bát. Opravdové dobrodružství, které chytne za srdce, zažívám v zimní i letní přírodě, na skalách, na řece, v lese… nejraději obklopena svými dětmi a blízkými lidmi, kterým dává smysl bytí v přírodě a překračování svých vlastních hranic. Usínat v lese s přáním a snem při pohledu na nebe poseté hvězdami, s tímto přáním se probouzet, vstát a ten sen jít žít, je nejvíc. Velkým dobrodružstvím pro mne bylo poznat před třiadvaceti lety Prázdninovku. Prázdninovka je pro mne místem, kde se odvaha snoubí s pokorou, odolnost s jemností a odpovědnost s laskavostí, vše zahalené do opravdového dobrodružství.

Kurzy, na kterých se potkáme: Lucie Chudějová


slot gacor
slot thailand
https://bridgejunks.com/
slot thailand
https://dramalist.org/