Radka
  • Radka

    Lektorka

Jsem vystudovaná čarodějnice a environmentální chemik, ale po několika letech ve vědě jsem se přesunula do oblasti neformálního vzdělávání, kde jsem mnohem spokojenější. Snažím se předávat přírodní vědy jednoduše, záživně a dobrodružně a stejně tak i první pomoc.

V Prázdninovce jsem s nějakými pauzami už nepočítaně let. Vyzkoušela jsem si autorské kurzy, adapťáky, metodické kurzy, expedice Outward bound. Každá jedna věc mi dává velký smysl. 

Ve volném čase mě najdete chodit po horách, lézt na skalách nebo plavit se na moři, případně hrát nějakou hustou postavu na larpu. 

Viděla jsem živého ledního medvěda v jeho přirozeném prostředí (nebylo to v ZOO), došla jsem pěšky do Santiaga a taky jsem jednou byla bocmanem na pirátské lodi (a nebyl to larp).

Těch Rubikonů už jsem pár překročila a ještě mě jich pár určitě čeká. Nikdy to pro mě není lehké, ale zatím jsem nikdy nelitovala. Jako třeba když jsem se v jednom týdnu rozešla s chlapem, šéfovi oznámila, že další smlouvu už nepodepíšu, a koupila letenky na Nový Zéland. Jedno z těch lepších rozhodnutí v mým životě!

Kurzy, na kterých se potkáme: Radka


slot gacor
slot thailand
https://bridgejunks.com/
slot thailand
https://dramalist.org/